Green Packaging Supply Limited

Przyjazny świat, przyjaźni ludzie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Green Packaging Supply Limited Kontrola jakości

dobra jakość Torby na tkaniny na sprzedaż
dobra jakość Torby na tkaniny na sprzedaż
Otrzymałem próbki i dobrze jest jechać. Błyszczące złote wytłoczenia są idealne, jak również rozmiar tekstu po bokach i złoty skręt. Wymagalibyśmy 2000 sztuk worków o każdym rozmiarze, a więc w sumie 4000 sztuk jako pierwsze zamówienie.

—— Mohammed Hassan (Prime H)

Bardzo się cieszę, że możemy podzielić się naszym ekskluzywnym smakiem i wspaniale współpracować. Z pewnością odwiedzimy Państwa biuro. Proszę mieć kilka ciekawych rzeczy do zobaczenia.

—— Francisco Leone (port morski)

Bądźcie szczerzy, wasi faceci są profesjonalni, łatwo zdobyć mój pomysł i zaoferować dobrą sugestię, aby rzeczy były idealne. Aby pracować z tobą, oszczędzaj dużo czasu

—— Yuly (najlepsze sny)

Pudełka są świetne. Składają się dobrze i dobrze wyglądają. Dziękuję Ci. Muszę teraz zorganizować kilka dużych naklejek na pudełka dla nowych wzorów.

—— Marc (kamieniarz)

Im Online Czat teraz
QC profilu
Zajmujemy się ostateczną jakością oferowaną klientowi. Opracowujemy system zapewnienia jakości i kontroli jakości na każdym etapie zakupu i produkcji.

Nasi specjaliści ds. Marketingu wybiorą materiał najwyższej jakości dla każdego zamówienia, a na każdym etapie przetwarzania sprawdzamy osoby QC.

Przed rozpoczęciem każdego zamówienia deklarujemy standard jakości na porannym spotkaniu i sprawdzamy go jako dokumenty wklejone na tablicy warsztatowej, aby każdy pracownik mógł kontrolować jakość podczas postępowania.

Kiedy wszystkie towary są gotowe, mamy ostateczny QC w dziale pakowania. Gwarantują, że każdy gotowy produkt spełnia wymagania klienta.

Certyfikaty
  • Green Packaging Supply Limited

    Standard:ISO quality system certification

  • Green Packaging Supply Limited
Szczegóły kontaktu
Green Packaging Supply Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Sandy

Tel: 86--13535147032

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)